Hypotéku „přímo vám na tělo“ nabízí vaše doubická sousedka, Ing. Monika Knězková:

Milí sousedé, nabízím vám vyřízení nové či refinancování stávající hypotéky včetně potřebných pojištění. Financování je hlavně o důvěře. A nejlepší způsob, jak získat hypotéku je poradit se s někým, koho znáte a kdo je zároveň i profesionál. Nabízím vám proto zdarma poradenství a kompletní vyřízení hypotečního úvěru. K tomu neodmyslitelně patří i diskrétnost. Přijďte se seznámit a popovídat si při dobré kávě či čaji. Ráda vám poradím a vše vysvětlím. Moji klienti jsou jako má rodina, zvu vás!

Jsem manažerka projektu hypoték a ve společnosti Efekt Finance, Na Moráni 3, 128 00 Praha 2 vedu tým odborníků zabývajících se financováním nemovitostí. Jsem stavební inženýrka a celý profesní život, který obnáší 30 let, jsem se nemovitostem věnovala. Pracovala jsem jako projektantka, investiční referentka, realitní makléřka, úvěrářka v bance, metodička a školitelka úvěrů a hypoteční makléřka. „Vším, čím jsem byl, byl jsem rád,“ říká básník a o mně to platí také. Nyní mohu úplně všechno, co jsem se v životě naučila, předávat dál a využít v poradenství a sjednávání hypotečních úvěrů s těmi nejoptimálnějšími podmínkami. To je má práce a má radost. Těším se na vás!

Mobil: 775212621
Adresa bydliště:    Sportovní 4, 101 00 Praha 10
Adresa rekreační:  Doubice 180
Adresa pracovní:   Efekt Finance, Na Moráni 3, 128 00 Praha 2
E-mail: monikaknezek@volny.cz
Web:   www.efektfinance.cz


Kosmetický salon Lenka:

Dárkové poukázky na kosmetiku a masáže do nového doubického salonu jsou k zakoupení u personálu Doubické hospody v různých cenách.


Nový web je na stránce www.salon.doubice.cz


Zámečnictví Pavel Bohuslávek

Nabízím výrobu kovových konstrukcí např. plotů, mříží, vrat a pod., ale také opravy v domácnostech, nebo renovace kovových součástek a to jak v Doubici, tak i v Praze a okolí.

Kompletní nabídku služeb a ukázky prací najdete na www.sweb.cz/zamecnictvipb/

Kontakt: 606 804 153 a zamecnictvipb@seznam.cz

 


Jiří Kozák - technické služby k ochraně majetku a osob

Zabýváme se montážemi elektronických zabezpečovacích systémů, kamerových systémů, sledováním objektů přes internet, poradenstvím a všeobecně činnostmi k ochraně majetku a osob.

Spojení: